Extra informatie
Op 31 oktober 2026 presenteert Jan Beuving in Hellevoetsluis zijn cabaretprogramma 'Dekpunt'. De voorstelling linkt de dood van wiskundige Bertus Brouwer in 1966 aan de betekenis van een dekpunt, alles toegelicht door Beuving zelf. Zoals gebruikelijk brengt hij een lading nieuwe liedjes en slimme conferences, begeleid door Tom Dicke aan de vleugel. Over zijn vorige programma, '2025-1', schreef de Volkskrant dat het 'als een wiskundig wonder in elkaar steekt', wat resulteerde in een Poelifinario voor het beste cabaretprogramma. NRC prees het met 'Beter was Beuving nooit'. Nu is het aan Jan om het tegendeel te bewijzen.
Route naar Theater Twee Hondjes
Vanaf de Amnesty Internationallaan richting de Vesting aanhouden, (Rijksstraatweg/Brielse Straatweg), * doorrijden door de Brielse Poort. Na ca. 300 meter ligt aan de linkerkant (naast de kerk) het Kunstencentrum ‘De Nieuwe Veste’ / Theater Twe..
Bekijk complete route naar Theater Twee Hondjes HellevoetsluisSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Theater Twee Hondjes in Hellevoetsluis? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Jan Beuving - Dekpunt plaatsvindt.




