Extra informatie
An Idiot's Guide to Wine is een unieke cabaretshow waarin humor en wijnproeverij samenkomen. De voorstelling, geschreven door Merrick Watts, is de enige cabaretshow ter wereld die wordt gepresenteerd door een cabaretier met een niveau 3 WSET-diploma (Wine & Spirit Education Trust). Tijdens de show worden zes verschillende wijnen van over de hele wereld geproefd, elk met een eigen karakteristieke smaak. De combinatie van rake grappen en verfijnde wijnen zorgt voor een avond vol lachen en leren. De show is geschikt voor zowel wijnkenners als beginners en wordt opgevoerd in het Engels. De duur is 70 minuten. Deze ervaring vindt plaats in Restaurant Kazerne in Eindhoven. De locatie is rolstoeltoegankelijk. Bezoekers moeten minimaal 18 jaar oud zijn. Alcoholconsumptie is vrijwillig; er zijn ook alcoholvrije dranken verkrijgbaar. Het is niet toegestaan om de voorstelling te filmen. An Idiot's Guide to Wine is een avondje uit dat perfect is voor stellen, vrienden of alleen. De show biedt een mix van entertainment en educatie, waarbij bezoekers op een luchtige manier meer leren over wijn.
Route naar Kazerne
PARKEREN OP LOOPAFSTAND Q-park Stadhuisplein 07:00 - 23:00, uitrijden 24/7 Stadhuisplein P1 parking 't Hooghuis 06:00 - 23:00, uitrijden 24/7 Keizersgracht Parkeerterrein Keizersgracht inrit Keizersgracht Parkeerterrein Deken van ..
Bekijk complete route naar Kazerne EindhovenVoorverkoop
De voorverkoop van deze voorstelling is op maandag 29 juni 2026 22:05 van start gegaan.
Submit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Kazerne in Eindhoven? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat An Idiot's Guide to Wine: Cabaret met wijnproeverij plaatsvindt.
