is deze voorstelling uitverkocht.
Extra informatie
Bert Visscher en Martin van Waardenberg staan voor het eerst samen op het toneel in ‘The Sunshine Boys’, een wereldberoemde klassieker van Neil Simon. Twee komische grootheden die elkaar ontmoeten in een verhaal vol humor, irritatie en onverwachte ontroering. Ooit waren ze een succesvol variétéduo in de ‘gloriejaren van het lachen’, maar na jaren stilte worden de mopperende rasartiesten weer samengebracht om één legendarische sketch te spelen. Wat volgt is een explosie van ‘oude wrok’, ‘botsende ego’s’ en hilarische misverstanden. Het succes van deze voorstelling zit in de perfecte combinatie van topkomedie en menselijkheid: twee iconen die alles uit de kast halen, precies op het snijvlak van lachen en geraakt worden. Een ontroerende, scherpe en onweerstaanbaar grappige theateravond.
Route naar Theater De Veste
Openbaar Vervoer Theater de Veste ligt op ruim 5 minuten loopafstand van station Delft, waar ook tramlijn 1 stopt (Den Haag/Delft). Diverse stads- en streekbussen stoppen bij de halte 'Zuidpoort'. Auto Vanaf de snelweg (A13) neemt u afslag 9 ..
Bekijk complete route naar Theater De Veste DelftSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Theater De Veste in Delft? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Bert Visscher & Martin van Waardenberg - The Sunshine Boys plaatsvindt.
FOTO'S VAN Bert Visscher , Martin van Waardenberg




