Extra informatie
Na het succes van hun real-life soap en uitverkochte shows, brengen John en Kees de Bever hun muzikale klucht 'De Bevers zijn er bijna…' opnieuw naar de theaters in 2027. Onder regie van Paul van Ewijk belooft dit een komische theatershow te worden vol muziek, chaos en hilarische verwikkelingen. Samen met Peter Lusse, Joke de Kruijf en Bas Muijs nemen De Bevers het publiek mee op een doldwaze kampeertrip. Ze raken verstrikt in absurde situaties op verschillende campings, inclusief een nudistencamping, en het avontuur mondt uit in een groot campingfeest met een spectaculaire hitmedley. De voorstelling is een feest voor fans van De Bevers en liefhebbers van kluchtige theaterkomedies.
Route naar Schouwburg De Kring
Schouwburg De Kring is centraal gelegen in Roosendaal en zeer goed bereikbaar voor bezoekers uit de hele regio. Openbaar vervoer: Het theater ligt op ongeveer 10 minuten lopen van het NS-station Roosendaal. Volg de borden richting het centrum/sc..
Bekijk complete route naar Schouwburg De Kring RoosendaalSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Schouwburg De Kring in Roosendaal? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat De Bevers - Zijn er bijna! plaatsvindt.
