Extra informatie
Remy Evers presenteert een nieuwe cabaretvoorstelling vol absurde humor en onverwachte wendingen. Met zijn elastische mimiek en scherpe timing duikt hij in de vraag wat goed is en wat we eigenlijk zelf willen. Via bizarre scènes en fysieke acts creëert hij een onvoorspelbare en energieke avond. Hij wordt niet voor niets ‘de Nederlandse Jim Carrey’ genoemd.
Route naar Het Musiater
Routebeschrijving Het Musiater Vanaf Arnhem de A12 richting Oberhausen, afslag 29 (Zevenaar/Didam) nemen. Onderaan de afslag rechtsaf richting Zevenaar. Bij de volgende twee verkeerslichten rechtdoor. Ongeveer 150 m verder 1e links, richting cen..
Bekijk complete route naar Het Musiater ZevenaarSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Het Musiater in Zevenaar? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Remy Evers - Graag gedaan plaatsvindt.


