Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Druten
Druten
Lux
Nijmegen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Dialoog
Ermelo
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Theater `t Spieker
Eibergen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Musis
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Lochem
Lochem
Posttheater
Arnhem
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Lochem
Lochem
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Cultura
Ede
Musis
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Allicht
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Fransche School Culemborg
Culemborg
Posttheater
Arnhem
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. De Bron
Groenlo
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater De Storm
Winterswijk
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Poorterij
Zaltbommel
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Lux
Nijmegen
C.C. Stroud
Putten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
Het Musiater
Zevenaar
Agnietenhof
Tiel
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Junushoff Theater
Wageningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Musiater
Zevenaar
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
donderdag 15 april 2010
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Agora Theater Druten, Druten
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Lux, Nijmegen
Eric van Sauers - Ridder
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Lochem, Lochem
vrijdag 16 april 2010
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Dialoog, Ermelo
Daniël Arends
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Posttheater, Arnhem
zaterdag 17 april 2010
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Posttheater, Arnhem
Hete vrede
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 21 april 2010
Speelman & Speelman - Thuis
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Lindenberg Theater, Nijmegen
donderdag 22 april 2010
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Junushoff Theater, Wageningen
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Fransche School Culemborg, Culemborg
vrijdag 23 april 2010
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Cultura, Ede
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Harderwijk, Harderwijk
Roué Verveer - Mans Genoeg
Agora Theater Druten, Druten
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Carolien Borgers: Makkelijk Praten
Catharinakapel, Harderwijk
zaterdag 24 april 2010
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater `t Spieker, Eibergen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Lindenberg Theater, Nijmegen
zondag 25 april 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
dinsdag 27 april 2010
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 28 april 2010
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Lochem, Lochem
zaterdag 01 mei 2010
Hans Teeuwen Zingt
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Musis, Arnhem
maandag 03 mei 2010
NUHR - Nieuw Programma
Fransche School Culemborg, Culemborg
vrijdag 07 mei 2010
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Lochem, Lochem
zaterdag 08 mei 2010
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Posttheater, Arnhem
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Schaffelaartheater, Barneveld
dinsdag 11 mei 2010
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Lochem, Lochem
donderdag 13 mei 2010
Eric van Sauers - Ridder
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 14 mei 2010
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Posttheater, Arnhem
zaterdag 15 mei 2010
Hardcore Comedy
Posttheater, Arnhem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Karin Bruers - Bruers for president
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
dinsdag 18 mei 2010
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 19 mei 2010
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
donderdag 20 mei 2010
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schaffelaartheater, Barneveld
Eric van Sauers - Ridder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 21 mei 2010
Jandino Asporaat - Buena Vista
Posttheater, Arnhem
zaterdag 22 mei 2010
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Posttheater, Arnhem
zondag 23 mei 2010
20:00
Huub Stapel: Mannen komen van Mars, vrouwen van Ve
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
woensdag 26 mei 2010
Freek de Jonge - Van A naar Z
Posttheater, Arnhem
donderdag 27 mei 2010
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 28 mei 2010
Dolf Jansen - Altijd Verder
Musis, Arnhem
zaterdag 29 mei 2010
Kristel Zweers - Ruig
Cultura, Ede
dinsdag 01 juni 2010
Javier Guzman - Por Dios
Musis, Arnhem
vrijdag 04 juni 2010
Guido Weijers - Axestos
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
maandag 14 juni 2010
20:00
Buiten Bereik / Binnenste Buiten
Allicht, Nijmegen
vrijdag 17 september 2010
Night of Comedy - News of Comedy
Posttheater, Arnhem
donderdag 23 september 2010
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
vrijdag 24 september 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Posttheater, Arnhem
vrijdag 01 oktober 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Joep Onderdelinden - Nat
Fransche School Culemborg, Culemborg
zaterdag 02 oktober 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
donderdag 07 oktober 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Poorterij, Zaltbommel
vrijdag 08 oktober 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. De Bron, Groenlo
20:00
Annemarie Henselmans & Hanny Kroeze - Middelbare M
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
vrijdag 15 oktober 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater De Storm, Winterswijk
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Musis, Arnhem
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Posttheater, Arnhem
donderdag 21 oktober 2010
Joep Onderdelinden - Nat
De Poorterij, Zaltbommel
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Posttheater, Arnhem
vrijdag 22 oktober 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Posttheater, Arnhem
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zaterdag 23 oktober 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Agora Theater Druten, Druten
dinsdag 26 oktober 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 28 oktober 2010
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater Harderwijk, Harderwijk
dinsdag 02 november 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 04 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Lux, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
C.C. Stroud, Putten
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lebbis - Branding
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
vrijdag 05 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Posttheater, Arnhem
zaterdag 06 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Lochem, Lochem
dinsdag 09 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Amphion, Doetinchem
woensdag 17 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Agnietenhof, Tiel
donderdag 18 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Het Musiater, Zevenaar
zaterdag 20 november 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 26 november 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Posttheater, Arnhem
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 27 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Revuegezelschap De Boer'nleu - Zo is het mer net
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
donderdag 02 december 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Comedy Explosion
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
vrijdag 03 december 2010
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Fransche School Culemborg, Culemborg
woensdag 08 december 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 09 december 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
vrijdag 10 december 2010
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 15 december 2010
Sara Kroos - BOHEEMS
Het Musiater, Zevenaar
vrijdag 17 december 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Posttheater, Arnhem
zaterdag 18 december 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Posttheater, Arnhem