Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
Het Musiater
Zevenaar
Orpheus
Apeldoorn
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Reehorst
Ede
C.C. Stroud
Putten
Posttheater
Arnhem
Junushoff Theater
Wageningen
14:30
Koetshuis
Hulshorst
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Musis
Arnhem
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Reehorst
Ede
Posttheater
Arnhem
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Posttheater
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Storm
Winterswijk
Agora Theater Druten
Druten
Musis
Arnhem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Fransche School Culemborg
Culemborg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Musis
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Musis
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Junushoff Theater
Wageningen
Posttheater
Arnhem
Theater De Storm
Winterswijk
Agnietenhof
Tiel
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
woensdag 10 februari 2010
16:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Filmtheater Luxor, Zutphen
donderdag 11 februari 2010
Dolf Jansen - Altijd Verder
Het Musiater, Zevenaar
Sara Kroos - Boheems
Orpheus, Apeldoorn
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 12 februari 2010
Leon van der Zanden - Cola
De Reehorst, Ede
Speelman & Speelman - Thuis
C.C. Stroud, Putten
zaterdag 13 februari 2010
Leon van der Zanden - Cola
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Junushoff Theater, Wageningen
zondag 14 februari 2010
14:30
Kristel Zweers - Ruig
Koetshuis, Hulshorst
woensdag 17 februari 2010
Dolf Jansen - Altijd Verder
Orpheus, Apeldoorn
Eric van Sauers - Ridder
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Posttheater, Arnhem
donderdag 18 februari 2010
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Musis, Arnhem
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 19 februari 2010
Jörgen Raymann - Familyman
Junushoff Theater, Wageningen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zaterdag 20 februari 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Musis, Arnhem
zondag 21 februari 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Musis, Arnhem
woensdag 24 februari 2010
Javier Guzman - Por Dios
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 25 februari 2010
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
vrijdag 26 februari 2010
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Cultura, Ede
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 27 februari 2010
Acda en de Munnik - ODE
Orpheus, Apeldoorn
Acda en de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater De Storm, Winterswijk
dinsdag 02 maart 2010
Acda en de Munnik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
woensdag 03 maart 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater De Storm, Winterswijk
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 05 maart 2010
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schaffelaartheater, Barneveld
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jörgen Raymann - Familyman
De Reehorst, Ede
zaterdag 06 maart 2010
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater `t Spieker, Eibergen
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Agnietenhof, Tiel
woensdag 10 maart 2010
Eric van Sauers - Ridder
Orpheus, Apeldoorn
donderdag 11 maart 2010
Dedication
Orpheus, Apeldoorn
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronald Goedemondt
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 12 maart 2010
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Speelman & Speelman - Thuis
Posttheater, Arnhem
Jörgen Raymann - Familyman
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Cultura, Ede
zaterdag 13 maart 2010
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Orpheus, Apeldoorn
dinsdag 16 maart 2010
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Acda en de Munnik
Agnietenhof, Tiel
woensdag 17 maart 2010
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Poorterij, Zaltbommel
donderdag 18 maart 2010
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
vrijdag 19 maart 2010
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Storm, Winterswijk
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Agora Theater Druten, Druten
Acda en de Munnik - ODE
Musis, Arnhem
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Schouwburg Lochem, Lochem
zaterdag 20 maart 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
zondag 21 maart 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
woensdag 24 maart 2010
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Posttheater, Arnhem
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 25 maart 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 26 maart 2010
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Lochem, Lochem
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 27 maart 2010
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
20:00
Daniel Arends - Geen excuses
Agnietenhof, Tiel
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
C.C. De Kinkel, Bemmel
dinsdag 30 maart 2010
Sara Kroos - Boheems
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Anne en Goebbels, een confrontatie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
woensdag 31 maart 2010
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Agnietenhof, Tiel
20:00
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
donderdag 01 april 2010
Dolf Jansen - Altijd Verder
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Boheems
Theater De Storm, Winterswijk
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 02 april 2010
Roué Verveer - Mans Genoeg
Posttheater, Arnhem
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Musis, Arnhem
dinsdag 06 april 2010
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 08 april 2010
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 09 april 2010
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - Ridder
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 10 april 2010
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Begijn le Bleu
Cultura, Ede
maandag 12 april 2010
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Agora Theater Druten, Druten
dinsdag 13 april 2010
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
woensdag 14 april 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Schaffelaartheater, Barneveld
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater De Storm, Winterswijk