Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Eendracht
Gemert
Theater De Lievekamp
Oss
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Colosseum Dokkum
Dokkum
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Munttheater
Weert
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Palethe
Overpelt
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Markant Uden
Uden
Spant!
Bussum
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Gooiland
Hilversum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Orpheus
Apeldoorn
C.C Warenar
Wassenaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
donderdag 16 mei 2019
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Maaspoort, Venlo
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 17 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
De Eendracht, Gemert
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Colosseum Dokkum, Dokkum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Fulcotheater, IJsselstein
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Maagd, Bergen op Zoom
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Kennemer Theater, Beverwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Fenomeen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Palethe, Overpelt
Thijs Kemperink - Bonje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
Thomas Acda - Motel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
18:00
Véronique Gallo
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Victor Luis van Es
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
MK de Manvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultura, Ede
20:15
Backstage Comedytour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Markant Uden, Uden
zaterdag 18 mei 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Gooiland, Hilversum
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Harmonie, Leeuwarden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
C.C Warenar, Wassenaar
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Laureij
De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Kemperink - Bonje
Deventer Schouwburg, Deventer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Acda - Motel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Weijer, Boxmeer
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
18:00
Els de Schepper
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 19 mei 2019
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Kleine Willem, Enschede
maandag 20 mei 2019
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
dinsdag 21 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Musiater, Zevenaar
Thomas Acda - Motel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam