Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Molenberg
Delfzijl
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cultuurcentrum Asse
Asse
S.C.C. De Enck
Oirschot
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Figi Theater
Zeist
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
BREStheater
Brielle
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Plan C
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Agnietenhof
Tiel
De Reggehof
Goor
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
’t Reghthuys
Nieuwkoop
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Kulturhus Holten
Holten
Witte Theater
IJmuiden
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
donderdag 23 maart 2017
Martijn Koning - Koning van de Lach
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
André Manuel - De Onzen
De Molenberg, Delfzijl
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
William Boeva - Reset
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Klooster, Woerden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Markant Uden, Uden
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
George van Houts - Kom Plot
Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 24 maart 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Maaspoort, Venlo
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kampanje, Den Helder
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mike Boddé - De Geurige Man
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Asse, Asse
Henry van Loon - Sleutelmoment
S.C.C. De Enck, Oirschot
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Iemand Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Spant!, Bussum
20:15
Mini & Maxi
Figi Theater, Zeist
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
BREStheater, Brielle
20:15
Hans Aarsman - Precies Andersom
Flint, Amersfoort
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Veluvine, Nunspeet
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Diligentia, Den Haag
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Idea, Soest
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Andrea Hubert / Paul F. Taylor
Plan C, Rotterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Matroesjka - Brainwash
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Meervaart, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
23:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 25 maart 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bouwkunde, Deventer
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Reggehof, Goor
André Manuel - De Onzen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Matroesjka - Brainwash
’t Reghthuys, Nieuwkoop
Henry van Loon - Sleutelmoment
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kulturhus Holten, Holten
Micha Wertheim - Iemand Anders
Witte Theater, IJmuiden
19:30
Arie Koomen / Mark Waumans / Reinier Meijer / Vincent Geers
Hotel Haarlem, Haarlem
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:00
Aangenaam Verrast / Placebo
De Kargadoor, Utrecht
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Agnietenhof, Tiel
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Lochem, Lochem