Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Het Kruithuis
Groningen
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Tropentheater
Amsterdam
XL De Ateliers
Dronten
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
Auditorium Gemeentehuis
Aalter
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
C.C. Stroud
Putten
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
The Bing
Hoek van Holland
20:00
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Studium Generale
Eindhoven
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
vrijdag 30 september 2011
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Schudden - Noorderzon
Theater Idea, Soest
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Theo Nijland
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Anne van Rijn
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Kolk, Assen
20:00
NUHR - Het werkt wel
Musis, Arnhem
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Spant!, Bussum
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Freek de Jonge
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Het Kruithuis, Groningen
Javier Guzman - Oorverdovend
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Mike Boddé - Pil
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Bert Visscher
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Dolf Jansen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hans Teeuwen
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Jan Heemskerk / Saskia Noort
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Leon van der Zanden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
'Mohamlet'
Tropentheater, Amsterdam
zaterdag 01 oktober 2011
Kristel Zweers - Puur
XL De Ateliers, Dronten
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
In de Brouwerij, Asten
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Gili - Gili drijft uit
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
Auditorium Gemeentehuis, Aalter
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Werftheater, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
C.C. Stroud, Putten
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
The Bing, Hoek van Holland
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
C.C. De Werft, Geel
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Theo Nijland
Bon theater, Medemblik
20:00
Thijs van Domburg
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt
Theater Concordia, Enschede
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Witte Theater, IJmuiden
20:00
NUHR - Het werkt wel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Fidei et Arti, Oudenbosch
Theo Maassen - Met alle respect
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
C.C. De Kinkel, Bemmel
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Mike Boddé - Pil
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Erik van Muiswinkel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Lebbis
Theater de Mythe, Goes
20:15
E & A is toch voordeliger
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Leon van der Zanden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sven Ratzke - Nachtspiele
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Mohamad Azaay: 'Mohamlet'
Tropentheater, Amsterdam
20:30
de Regahs
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 02 oktober 2011
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Theo Nijland
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Freek de Jonge
S.C.C. De Enck, Oirschot
Javier Guzman - Oorverdovend
C.C. Den Herd, Bladel
dinsdag 04 oktober 2011
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
NUHR - Het werkt wel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Freek de Jonge
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Bert Visscher
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Leon van der Zanden
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 05 oktober 2011
Mike Boddé - Pil
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Studium Generale, Eindhoven
20:00
Stefan Pop - Popaganda
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Martijn Oosterhuis - No Surrender
Het Perron, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Het Perron, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Het Perron, Amsterdam