Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Almere
Almere
De Speeldoos
Vught
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
De Harmonie
Leeuwarden
Deventer Schouwburg
Deventer
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Molen
Beuningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Diligentia
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Casino Beringen
Beringen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Theater de Beun
Heiloo
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Boerderij
Huizen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Leest
Waalwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
vrijdag 15 januari 2016
Kasper van Kooten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Speeldoos, Vught
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Comedie Compagnie - Prettig gestoord!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Sneek, Sneek
20:30
Cameretten Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
André Manuel
Theater De Musketon, Utrecht
zaterdag 16 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Kasper van Kooten
Hoftheater, Raalte
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Agora Theater Druten, Druten
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
De Harmonie, Leeuwarden
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Winsinghhof, Roden
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Molen, Beuningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parktheater, Eindhoven
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Agnietenhof, Tiel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Barrage
Casino Beringen, Beringen
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 17 januari 2016
Dorine Wiersma
Schouwburg Almere, Almere
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Beun, Heiloo
15:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Barrage
Theater de Stoep, Spijkenisse
maandag 18 januari 2016
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
dinsdag 19 januari 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Barrage
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 20 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Mythe, Goes
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Daniël Arends
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Huub Stapel - MV²
Zaantheater, Zaandam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Bussel, Oosterhout