Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
JH Bloem
Humbeek
20:00
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
G.C. De Bosuil
Overijse
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
C.C. Papeblok
Tervuren
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. De Moelie
Linkebeek
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
C.C. De Lijsterbes
Kraainem
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
20:00
C.C. Liedekerke
Liedekerke
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
20:00
G.C. De Muze van Meise
Meise
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
C.C. Begijnhof
Diest
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. De Borre
Bierbeek
C.C. De Meent
Alsemberg
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
C.C. De Borre
Bierbeek
G.C. De Muze van Meise
Meise
30CC/Schouwburg
Leuven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. De Ploter
Ternat
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. De Ploter
Ternat
C.C. De Ploter
Ternat
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
zondag 20 november 2011
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. Den Blank, Overijse
woensdag 23 november 2011
20:00
Bart Cannaerts / Thomas Smith
Nijdrop, Opwijk
zaterdag 26 november 2011
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
JH Bloem, Humbeek
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
dinsdag 29 november 2011
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Borre, Bierbeek
woensdag 30 november 2011
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Borre, Bierbeek
donderdag 01 december 2011
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Westrand, Dilbeek
woensdag 07 december 2011
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
C.C. Den Horinck, Asse
donderdag 08 december 2011
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Begijnhof, Diest
vrijdag 09 december 2011
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. De Zandloper, Wemmel
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Begijnhof, Diest
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011
C.C. De Zandloper, Wemmel
vrijdag 16 december 2011
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011
C.C. De Kruisboog, Tienen
donderdag 22 december 2011
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011
C.C. De Ploter, Ternat
vrijdag 06 januari 2012
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
zaterdag 07 januari 2012
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
zaterdag 14 januari 2012
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. De Kruisboog, Tienen
vrijdag 20 januari 2012
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. Den Horinck, Asse
vrijdag 27 januari 2012
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Begijnhof, Diest
woensdag 01 februari 2012
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
30CC/Schouwburg, Leuven
vrijdag 03 februari 2012
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Strombeek, Grimbergen
zaterdag 04 februari 2012
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
G.C. De Bosuil, Overijse
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Strombeek, Grimbergen
woensdag 08 februari 2012
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
donderdag 09 februari 2012
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
donderdag 16 februari 2012
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
C.C. Westrand, Dilbeek
vrijdag 17 februari 2012
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Papeblok, Tervuren
zaterdag 18 februari 2012
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
donderdag 23 februari 2012
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
30CC/Schouwburg, Leuven
vrijdag 24 februari 2012
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Westrand, Dilbeek
vrijdag 02 maart 2012
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. De Moelie, Linkebeek
zaterdag 03 maart 2012
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. De Ploter, Ternat
vrijdag 09 maart 2012
20:00
Kommil Foo
C.C. De Borre, Bierbeek
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Borre, Bierbeek
zaterdag 10 maart 2012
20:00
Kommil Foo
C.C. De Borre, Bierbeek
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Borre, Bierbeek
donderdag 15 maart 2012
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. De Zandloper, Wemmel
zaterdag 17 maart 2012
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. De Lijsterbes, Kraainem
donderdag 22 maart 2012
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
vrijdag 23 maart 2012
20:00
Gili - Iedereen paranormaal
C.C. Den Horinck, Asse
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. De Kruisboog, Tienen
zaterdag 24 maart 2012
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
woensdag 28 maart 2012
20:00
Freek de Jonge
C.C. Westrand, Dilbeek
vrijdag 30 maart 2012
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. De Kruisboog, Tienen
zaterdag 31 maart 2012
20:00
Freek de Jonge
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
donderdag 05 april 2012
20:00
Kommil Foo
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Strombeek, Grimbergen
vrijdag 06 april 2012
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Strombeek, Grimbergen
vrijdag 13 april 2012
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
donderdag 19 april 2012
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. De Zandloper, Wemmel
20:00
Jeroen Leenders
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
vrijdag 20 april 2012
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Liedekerke, Liedekerke
zaterdag 21 april 2012
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Strombeek, Grimbergen
woensdag 25 april 2012
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
donderdag 26 april 2012
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
zaterdag 28 april 2012
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Begijnhof, Diest
vrijdag 04 mei 2012
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
G.C. De Muze van Meise, Meise
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
donderdag 10 mei 2012
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
vrijdag 11 mei 2012
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
C.C. Begijnhof, Diest
woensdag 23 mei 2012
20:00
Kommil Foo
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Westrand, Dilbeek
donderdag 24 mei 2012
20:00
Kommil Foo
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Westrand, Dilbeek
zondag 03 juni 2012
20:00
Kommil Foo
C.C. Begijnhof, Diest
vrijdag 05 oktober 2012
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Begijnhof, Diest
woensdag 10 oktober 2012
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
donderdag 11 oktober 2012
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
woensdag 17 oktober 2012
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
donderdag 18 oktober 2012
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
zaterdag 20 oktober 2012
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Kruisboog, Tienen
donderdag 25 oktober 2012
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Borre, Bierbeek
zaterdag 27 oktober 2012
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Meent, Alsemberg
donderdag 29 november 2012
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
vrijdag 30 november 2012
20:00
Micha Wertheim
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Eric Koller
C.C. Strombeek, Grimbergen
woensdag 05 december 2012
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Borre, Bierbeek
vrijdag 07 december 2012
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
G.C. De Muze van Meise, Meise
Alex Agnew - Interesting times
30CC/Schouwburg, Leuven
donderdag 13 december 2012
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
donderdag 20 december 2012
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Ploter, Ternat
zaterdag 12 januari 2013
Marco Roelofs
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
donderdag 24 januari 2013
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
woensdag 30 januari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ploter, Ternat
donderdag 31 januari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ploter, Ternat
vrijdag 01 februari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
zaterdag 02 februari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
woensdag 06 februari 2013
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde