Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kom
Nieuwegein
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Theater Ins Blau
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
C-Mine
Genk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Diligentia
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Veste
Delft
C.C. Stroud
Putten
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Spil
Roeselare
Musis
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schalm
Veldhoven
ATLAS Theater
Emmen
zaterdag 26 januari 2019
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Perron-3, Rosmalen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Anna & Lisa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
zondag 27 januari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
maandag 28 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 29 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 30 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
donderdag 31 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Theater aan de Schie, Schiedam
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen