Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Den heuvel
Alphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Almere
Almere
Cpunt Theater
Hoofddorp
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
013
Tilburg
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Klooster
Woerden
Papenstraattheater
Zwolle
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Heeren van Dongen
Dongen
De Toegift
Den Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Bouwkunde
Deventer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Goudse Schouwburg
Gouda
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Speeldoos
Vught
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Fulcotheater
IJsselstein
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Posttheater
Arnhem
Werftheater
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
donderdag 02 november 2017
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Luctor et Emergo, Rilland
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Willem, Papendrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Den heuvel, Alphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Almere, Almere
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Zonder verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Parktheater, Eindhoven
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Het Evertshuis, Bodegraven
vrijdag 03 november 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Harderwijk, Harderwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Luctor et Emergo, Rilland
Pieter Derks - Spot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ali B - Koorts
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - De Onzen
C.C. De Werft, Geel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jetty Mathurin - De Overdracht
Zaantheater, Zaandam
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
20:30
Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 04 november 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kielzog, Hoogezand
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Molen, Beuningen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fransche School Culemborg, Culemborg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Speeldoos, Vught
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jetty Mathurin
Theater Zuidplein, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zondag 05 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Markant Uden, Uden
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
dinsdag 07 november 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Jan van Besouw, Goirle
woensdag 08 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Marco Lopes - Moedt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Spot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
donderdag 09 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht