Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater Sneek
Sneek
C.C. 't Vondel
Halle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Almere
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Zinin
Nijverdal
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Omval
Diemen
BREStheater
Brielle
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Kolk
Assen
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Gooiland
Hilversum
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Cultura
Ede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Gashouder
Dedemsvaart
Theater PePijn
Den Haag
Het Klooster
Woerden
De Velinx
Tongeren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
van Beresteyn
Veendam
Theater de Mythe
Goes
Theater De Kolk
Assen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Muze
Noordwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
woensdag 07 februari 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fulcotheater, IJsselstein
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Thomas Smith - Strak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Percossa - BAM!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 08 februari 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Leest, Waalwijk
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel
Cultura, Ede
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 09 februari 2018
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 10 februari 2018
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Ludens, Voorburg
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
André Manuel - De Onzen
Theater De Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theaterhotel Almelo, Almelo