Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
De Schattelijn
Geertruidenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
S.C.C. Hofdael
Geldrop
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Cultura
Ede
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
De Meenthe
Steenwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Aan de Slinger
Houten
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kubox
Kuurne
Spant!
Bussum
Theater De Boerderij
Huizen
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Hoftheater
Raalte
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Chassé Theater
Breda
Theater Carrousel
Ommen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Diligentia
Den Haag
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Diligentia
Den Haag
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Idea
Soest
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Steiger
Menen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
zaterdag 27 januari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
André Manuel - De Onzen
De Schattelijn, Geertruidenberg
Daniël Arends - De Afterparty
Posthuis Theater, Heerenveen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. Hofdael, Geldrop
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
3Koteboebo
Gigant, Apeldoorn
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
zondag 28 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 29 januari 2018
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 30 januari 2018
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Ooit
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
woensdag 31 januari 2018
William Boeva - Reset
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
De Meenthe, Steenwijk
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan de Schie, Schiedam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Zaantheater, Zaandam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Laura van Dolron - Liefhebben
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 01 februari 2018
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Boerderij, Huizen
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
Theater Carrousel, Ommen
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 02 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Veur Theater, Leidschendam
Marco Lopes - Moedt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Idea, Soest
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Steiger, Menen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Schalm, Veldhoven
Fuad Hassen - Held
Theater de Purmaryn, Purmerend