Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
C.C. Brasschaat
Brasschaat
20:00
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Kring
Houten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Vestzaktheater
Son
20:00
C.C. De Gulden Zonne
Hooglede
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Tropentheater
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
C.C. Nova
Wetteren
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
de lepelaar
jisp
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
donderdag 19 januari 2012
20:00
Kristel Zweers - Puur
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Amar - Retour afzender - Amar speelt TERUG
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Veste, Delft
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Chassé Theater, Breda
20:00
Enge Buren - Reuring
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
LOS muziektheater - FCKD
De Dialoog, Ermelo
20:15
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jeffrey Spalburg - Thuus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Storm, Winterswijk
Reggie Watts
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 20 januari 2012
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner
Theater de wildeman, Linschoten
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Fulcotheater, IJsselstein
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Stefan Pop - Popaganda
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Stefan Pop - Popaganda
BREStheater, Brielle
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011
C.C. Brasschaat, Brasschaat
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. Den Horinck, Asse
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
De Reggehof, Goor
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Het Klooster, Woerden
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
BREStheater, Brielle
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Thijs Kemperink
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Theater De Kring, Houten
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Gili - Iedereen paranormaal
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Mythe, Goes
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Brokstukken - Three times a lady
Vestzaktheater, Son
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale
C.C. De Gulden Zonne, Hooglede
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater De Omval, Diemen
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Schudden - Noorderzon
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Arjan Ederveen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Flint, Amersfoort
20:00
Daniël Samkalden
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Anne van Rijn
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Thijs Maas - Genade
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Theo Maassen - Met alle respect
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kristel Zweers - Puur
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Anuar - Gedreven
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Richard Groenendijk
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Jörgen Raymann
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Enge Buren - Reuring
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jeroen Leenders - Sorry, ik ben Jeroen Leenders
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Laat ze maar komen (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Murth Mossel
Tropentheater, Amsterdam
zaterdag 21 januari 2012
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie Koomen / Edo Brunner
Chassé Theater, Breda
20:00
Purper - Helden
Figi Theater, Zeist
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. Nova, Wetteren
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
de lepelaar, jisp
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Theater Concordia, Enschede
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Mythe, Goes
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
De Dialoog, Ermelo
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Theater De Omval, Diemen
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Arjan Ederveen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Johan Goossens - maandag
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Jeroen Leenders
Theater de Tobbe, Voorburg