Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Zaantheater
Zaandam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Groene Engel
Oss
De Molenberg
Delfzijl
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Iduna
Drachten
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Jansstheater
Lochem
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Tivoli
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Cultura
Ede
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Podium 't Beest
Goes
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
donderdag 03 oktober 2013
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Madelijne Kool & Andre Pouwer: De Geluk App
Podium 't Beest, Goes
20:30
Lammerentoer deLuxe met De Bloeiende Maagden
Groene Engel, Oss
vrijdag 04 oktober 2013
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
De Molenberg, Delfzijl
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Sander van Opzeeland
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dolf Jansen
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Daniël Arends
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Het Klooster, Woerden
20:15
Marlon Kicken
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Diederik van Vleuten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
De Boodschap, Rijen
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Chris van der Ende - Gek
BREStheater, Brielle
20:30
Dames voor na Vieren
Posttheater, Arnhem
zaterdag 05 oktober 2013
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Guido Weijers - V
Het Kielzog, Hoogezand
Brendon Burns / Greg Shapiro
Theater PePijn, Den Haag
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:00
Jochen Otten
In de Brouwerij, Asten
20:00
Urbanus
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Marc Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Kamagurka - Sprook
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
van Beresteyn, Veendam
20:15
Chris van der Ende - Gek
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Diligentia, Den Haag
20:15
Klaas van der Eerden met Sixpack (The best of Klaa
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
zondag 06 oktober 2013
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Jansstheater, Lochem
20:00
Urbanus
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Marc Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 07 oktober 2013
Brendon Burns / Greg Shapiro
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:15
NUHR
Diligentia, Den Haag
dinsdag 08 oktober 2013
20:00
Stefan Pop
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dolf Jansen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
woensdag 09 oktober 2013
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Interesting times
Chassé Theater, Breda
Brendon Burns / Greg Shapiro
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Dolf Jansen
Diligentia, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dames voor na Vieren
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - V
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dames voor na Vieren met Bruids- en Grafwerk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Hans Liberg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Posttheater, Arnhem
donderdag 10 oktober 2013
Brendon Burns / Greg Shapiro
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Urbanus
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Margriet Bolding
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Sander van Opzeeland
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Lebbis
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Erik van Muiswinkel
De Molenberg, Delfzijl
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dames voor na Vieren
Cultura, Ede
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Theater Concordia, Enschede
20:15
Guido Weijers - V
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Freek de Jonge - Circus Kribbe
De Speeldoos, Vught
20:30
Enge Buren : De Ware Naaktheid
Podium 't Beest, Goes
vrijdag 11 oktober 2013
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Orpheus, Apeldoorn
Brendon Burns / Greg Shapiro
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Eric Koller
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Thomas van Luyn
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Stefan Pop
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Sander van Opzeeland
Flint, Amersfoort
20:00
Lenette van Dongen
Spant!, Bussum
20:00
Lebbis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel
van Beresteyn, Veendam
20:00
Dolf Jansen
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Youp van 't Hek
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem