Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
AINSI
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zinin
Nijverdal
De Oosterpoort
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Wilminktheater
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Diligentia
Den Haag
09:15
C.C. Lanaken
Lanaken
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Nesterlé
Nistelrode
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater 't Pand
Gorinchem
Crown theater
Aalsmeer
De Zwaan
Uitgeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Weijer
Boxmeer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
C.C. Lokeren
Lokeren
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
De Meenthe
Steenwijk
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Spant!
Bussum
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Capellenborg Theater
Wijhe
De Dialoog
Ermelo
De Hege Fonnen
Lemmer
De Boodschap
Rijen
Het Musiater
Zevenaar
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Hof 88
Almelo
woensdag 09 maart 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
AINSI, Maastricht
donderdag 10 maart 2016
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van Kooten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zinin, Nijverdal
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Oosterpoort, Groningen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Wilminktheater, Enschede
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Diligentia, Den Haag
09:15
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Lanaken, Lanaken
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Meervaart, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Chassé Theater, Breda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 11 maart 2016
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posttheater, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van Kooten
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kunstgreep, Oostzaan
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater 't Pand, Gorinchem
Cabaretteketet
Crown theater, Aalsmeer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Zwaan, Uitgeest
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Aarsman - Zelf weten
De Weijer, Boxmeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Lokeren, Lokeren
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Aan de Slinger, Houten
19:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Singer Theater, Laren
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Nuenen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
23:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 12 maart 2016
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
RAI Theater, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Posttheater, Arnhem
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van Kooten
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Capellenborg Theater, Wijhe
Murth Mossel - Voors en tegens
De Dialoog, Ermelo
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Hege Fonnen, Lemmer
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Boodschap, Rijen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Het Musiater, Zevenaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Hof 88, Almelo