Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Carrousel
Ommen
Parktheater
Eindhoven
De Reggehof
Goor
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater 't Pand
Gorinchem
Zaantheater
Zaandam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. 't Gasthoes
Horst
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
NatLab
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Cammeleur
Dongen
NatLab
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Biekorf
Lebbeke
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg de Lawei
Drachten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Cammeleur
Dongen
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Spiegel
Zwolle
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Koningshof
Maassluis
Perron-3
Rosmalen
De Meenthe
Steenwijk
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Schouwburg Rex
Mol
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Harmonie
Leeuwarden
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Achterom
Hilversum
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flint
Amersfoort
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
zaterdag 09 maart 2013
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Carrousel, Ommen
Henry van Loon - Electropis
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Reggehof, Goor
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Harmonie, Leeuwarden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Speeldoos, Baarn
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater 't Pand, Gorinchem
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Zaantheater, Zaandam
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Agnietenhof, Tiel
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:00
Comedy Night: Jeroen Bouwhuis + Vincent Geers
Effenaar, Eindhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
De Grote Improvisatieshow
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 10 maart 2013
Carolien Borgers - Happy End
C.C. 't Gasthoes, Horst
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 11 maart 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De Meenthe, Steenwijk
dinsdag 12 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
Schudden - We vieren het maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - Bonzaai!!!
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Junushoff Theater, Wageningen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater De Omval, Diemen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 13 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Enge Buren - Reuring
Parktheater, Eindhoven
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Cammeleur, Dongen
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kom, Nieuwegein
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Biekorf, Lebbeke
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fulcotheater, IJsselstein
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Electropis
De Cammeleur, Dongen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Den Herd, Bladel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Witte nar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Orpheus, Apeldoorn
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Silvester Zwaneveld - In de lift
Markant Uden, Uden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 14 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Koningshof, Maassluis
Enge Buren - Reuring
Perron-3, Rosmalen
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Meenthe, Steenwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Rex, Mol
Max van den Burg - Schlemiel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Schalm, Veldhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Harmonie, Leeuwarden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Electropis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Kom, Nieuwegein
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Achterom, Hilversum
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Howard Komproe: LULverhalen
Theater Zinin, Nijverdal