Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. Evergem
Evergem
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Speeldoos
Baarn
Meervaart
Amsterdam
't Getouw
Mol
Het Kielzog
Hoogezand
Meervaart
Amsterdam
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Kolk
Assen
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lux
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flint
Amersfoort
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Poorterij
Zaltbommel
De Speeldoos
Vught
Tropentheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schaffelaartheater
Barneveld
De Molenberg
Delfzijl
Theater Concordia
Enschede
Hoftheater
Raalte
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kolk
Assen
Wilminktheater
Enschede
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schaffelaartheater
Barneveld
Markant Uden
Uden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Omval
Diemen
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater De Leest
Waalwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Veur Theater
Leidschendam
Podium Boxtel
Boxtel
donderdag 07 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Enge Buren - Reuring
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Venray, Venray
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Boerderij, Huizen
Schudden - We vieren het maar
C.C. Evergem, Evergem
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Lochem, Lochem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Speeldoos, Baarn
Max van den Burg - Schlemiel
Meervaart, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
't Getouw, Mol
Anuar - Vastberaden
Het Kielzog, Hoogezand
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de wildeman, Linschoten
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Kolk, Assen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Treasures
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Lux, Nijmegen
20:00
Puur Gelul met o.a. Fresku + Leon Verdonschot + He
Effenaar, Eindhoven
Cheech and Chong
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Comedy Kitchen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Markant Uden, Uden
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Muze, Noordwijk
20:30
Pieter Jouke- Nou wordt die mooi!
Podium 't Beest, Goes
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 08 maart 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flint, Amersfoort
Enge Buren - Reuring
Orpheus, Apeldoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kampanje, Den Helder
Poolvogel - Poolvogel
Kennemer Theater, Beverwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Poorterij, Zaltbommel
Schudden - We vieren het maar
De Speeldoos, Vught
Soundos - Er is geen plan B
Tropentheater, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bruers - Waar was ik?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Bussel, Oosterhout
Sabine Beens - Ça bien!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schaffelaartheater, Barneveld
Anuar - Vastberaden
De Molenberg, Delfzijl
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Concordia, Enschede
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Hoftheater, Raalte
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Kolk, Assen
Ashton Brothers - Treasures
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kattendans, Bergeijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Winsinghhof, Roden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Kom, Nieuwegein
Silvester Zwaneveld - In de lift
Diligentia, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Pieter Jouke Nou Wordt Die Mooi! (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 09 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schaffelaartheater, Barneveld
Enge Buren - Reuring
Markant Uden, Uden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Omval, Diemen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater `t Spieker, Eibergen
Schudden - We vieren het maar
Theater De Leest, Waalwijk
Soundos - Er is geen plan B
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Van nature
Jan van Besouw, Goirle
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Berry Lussenburg - Verwhard
Fidei et Arti, Oudenbosch
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Carolien Borgers - Happy End
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Bouwkunde, Deventer
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Veur Theater, Leidschendam
Op Sterk Water - Alfa
Podium Boxtel, Boxtel