Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Westrand
Dilbeek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Cammeleur
Dongen
Zaantheater
Zaandam
De Reehorst
Ede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
BREStheater
Brielle
21:00
So What!
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater `t Spieker
Eibergen
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater Rotonde
Borger
Posttheater
Arnhem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Mozaiek
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Jan van Besouw
Goirle
De Harmonie
Leeuwarden
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater 't Speelhuis
Helmond
Dorpstheater Wormer
Wormer
16:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
C.C. Zundert
Zundert
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Orpheus
Apeldoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 05 maart 2010
Guido Weijers
Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Spikkerelle, Avelgem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schaffelaartheater, Barneveld
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater Bouwkunde, Deventer
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Deventer Schouwburg, Deventer
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
De Cammeleur, Dongen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Zaantheater, Zaandam
Jörgen Raymann - Familyman
De Reehorst, Ede
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Por Dios
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Theater de Purmaryn, Purmerend
Acda en de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Arie Koomen en Willem Alkema - Rammstadt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
BREStheater, Brielle
21:00
Veerle Malschaert
So What!, Gouda
zaterdag 06 maart 2010
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Finalistentour Cabaretesk 10
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Spikkerelle, Avelgem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater `t Spieker, Eibergen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Rotonde, Borger
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Buena Vista
Podium Mozaiek, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Jan van Besouw, Goirle
Acda en de Munnik - ODE
De Harmonie, Leeuwarden
Dedication
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Hete vrede
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends
Dorpstheater Wormer, Wormer
16:00
Roel Meijvis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Agnietenhof, Tiel
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Dames voor na vieren met Koude Kermis (try-out)
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Roel Meijvis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zondag 07 maart 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Kasper van Kooten
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 08 maart 2010
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Frits Sissing / Trudy Labij / Syb van de Ploeg -
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 09 maart 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Venray, Venray
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Schalm, Veldhoven
Dolf Jansen - Altijd Verder
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Acda en de Munnik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
woensdag 10 maart 2010
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eric van Sauers - Ridder
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Mans Genoeg
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Schalm, Veldhoven
Guido Weijers - Axestos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hete vrede
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theaterhotel Almelo, Almelo
Acda en de Munnik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam