Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
SplotsZ
Roelofarendsveen
Prinsenhof
Best
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kaleidoscoop
Mortsel
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
Prinsenhof
Best
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
14:00
De Speeldoos
Vught
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Munttheater
Weert
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Flint
Amersfoort
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Veluvine
Nunspeet
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
dinsdag 03 mei 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Spant!, Bussum
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schuur, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Intouchables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 04 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 05 mei 2016
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
vrijdag 06 mei 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
zaterdag 07 mei 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Venray, Venray
Jasper van Kuijk - Onder de streep
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
20:15
Onno Innemee en Kees Torn - Eraf met dat dak!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
John Cleese
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Cameretten Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
zondag 08 mei 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
maandag 09 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 11 mei 2016
Jochen Otten
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Intouchables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
donderdag 12 mei 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Maagd, Bergen op Zoom
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Veluvine, Nunspeet
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kennemer Theater, Beverwijk