Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Spieghel
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Breughelzaal
Bree
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Utopia
Drunen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Havezathe het Everloo
Rossum
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Flint
Amersfoort
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Cammeleur
Dongen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Vieze Gasten
Gent
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. `t Schaliken
Herentals
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Poorterij
Zaltbommel
Flint
Amersfoort
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
C.C. Evergem
Evergem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Den Boogaard
Moergestel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Boerderij
Huizen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Vieze Gasten
Gent
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Figi Theater
Zeist
C.C. `t Schaliken
Herentals
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
zaterdag 29 december 2012
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 30 december 2012
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 31 december 2012
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 02 januari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
donderdag 03 januari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 04 januari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Chassé Theater, Breda
Schudden - We vieren het maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Breughelzaal, Bree
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Posttheater, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Comedy Kitchen
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
André Manuel BONZAAI!!!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 05 januari 2013
Enge Buren - Reuring
Goudse Schouwburg, Gouda
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Flint, Amersfoort
Schudden - We vieren het maar
Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Electropis
Utopia, Drunen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Ons Tejater, Lieshout
zondag 06 januari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
maandag 07 januari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Made in Belgium
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 08 januari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Maaspoort, Venlo
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Max van den Burg - Schlemiel
Havezathe het Everloo, Rossum
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 09 januari 2013
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Cammeleur, Dongen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Van nature
Theater Bouwkunde, Deventer
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Spiegel, Zwolle
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Poorterij, Zaltbommel
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Katinka Polderman
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hans Liberg
Theater de Hofnar, Valkenswaard
donderdag 10 januari 2013
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Leest, Waalwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Junushoff Theater, Wageningen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten
Meervaart, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
Thijs Maas - Concert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anuar - Vastberaden
Den Boogaard, Moergestel
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater De Boerderij, Huizen
André Manuel - Bonzaai!!!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Treasures
Figi Theater, Zeist
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen