Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parktheater
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
DiamantTheater
Den Haag
Kulturhus Holten
Holten
De Schakel
Gilze
Theater De Lievekamp
Oss
Podium Neede
Neede
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Kom
Nieuwegein
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Figi Theater
Zeist
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agnietenhof
Tiel
Orpheus
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Fulcotheater
IJsselstein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
MFC Velemansdroom
Tjuchem
Spant!
Bussum
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Vroone
Kapelle
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
vrijdag 18 januari 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 19 januari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
zondag 20 januari 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 21 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 22 januari 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Venray, Venray
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ali B - Koorts (reprise)
Meervaart, Amsterdam
woensdag 23 januari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek