Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Zuidplein
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Veste
Delft
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
maandag 20 mei 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
dinsdag 21 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Musiater, Zevenaar
Thomas Acda - Motel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 22 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
S.C.C. De Enck, Oirschot
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Nieuwe Kolk, Assen
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
donderdag 23 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Bijna
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
18:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
20:30
Jamali Maddix
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 24 mei 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Junushoff Theater, Wageningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Het leven an sich
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Emilio Guzman - Kom dan!
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Zuidplein, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
Kommil Foo - Oogst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Bijna
Posttheater, Arnhem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Hengelo, Hengelo