Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Cultura
Ede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
Theater Zinin
Nijverdal
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Achterolmen
Maaseik
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Muze
Noordwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kampanje
Den Helder
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater Sneek
Sneek
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Theater De Omval
Diemen
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Capitole
Gent
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Munttheater
Weert
Theater De Willem
Papendrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Diligentia
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kukeleku
Horst
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
donderdag 22 maart 2018
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Meerpaal, Dronten
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultura, Ede
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Posttheater, Arnhem
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Op Sterk Water - Hotel
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 23 maart 2018
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Yentl & de Boer - Magie
Spant!, Bussum
George van Houts - Kom Plot
Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Zinin, Nijverdal
Eva Crutzen - Opslaan Als
Singer Theater, Laren
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Troosten
Fidei et Arti, Oudenbosch
Marco Lopes - Moedt
Theater Walhalla, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Gut
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Spot
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Percossa - BAM!
Spant!, Bussum
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
De Gestampte Meisjes - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 24 maart 2018
Rob en Emiel- Blow me away
Swanla Theater, Zevenhuizen
George van Houts - Kom Plot
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Zaantheater, Zaandam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Omval, Diemen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Jochen Otten - Troosten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Marco Lopes - Moedt
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Capitole, Gent
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Musiater, Zevenaar
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning te rijk
Munttheater, Weert
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Willem, Papendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - De Onzen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Veluvine, Nunspeet
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Piepschuim
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 25 maart 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Kukeleku, Horst
19:30
Rob Schneider
Theater Elckerlyc, Antwerpen
maandag 26 maart 2018
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 27 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss