Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Poorterij
Zaltbommel
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Zundert
Zundert
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Veste
Delft
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Warande
Turnhout
Het Klooster
Nuenen
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
CK Theater
Roermond
Theater De Veste
Delft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Amicitia Theater
Sneek
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Prismare
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Warande
Turnhout
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Toegift
Den Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Den Blank
Overijse
Agnietenhof
Tiel
Casino Beringen
Beringen
Theater de Spiegel
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Diligentia
Den Haag
Ons Tejater
Lieshout
Theater de Bussel
Oosterhout
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
woensdag 24 april 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Poorterij, Zaltbommel
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Javier Guzman
Chassé Theater, Breda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Lennaert Maes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
donderdag 25 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Veste, Delft
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Zuidplein, Rotterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Schudden - We vieren het maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Van nature
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Klooster, Nuenen
Max van den Burg - Schlemiel
Deventer Schouwburg, Deventer
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Op Sterk Water - Alfa
Schouwburg Lochem, Lochem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
CK Theater, Roermond
Henry van Loon - Electropis
Theater De Veste, Delft
Jeroen Leenders - Geen idee
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Karin Bloemen - Witte nar
Amicitia Theater, Sneek
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ruben Nicolai - Little friday
De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - V
C.C. Den Herd, Bladel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Almere, Almere
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Prismare, Enschede
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Rayen Panday
MC Theater, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Boerderij, Huizen
vrijdag 26 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C Warenar, Wassenaar
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Beun, Heiloo
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Yora Rienstra - We maken er wat van
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeffrey Spalburg - Thuus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
Karin Bruers - Waar was ik?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Electropis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de Kom, Nieuwegein
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Den Blank, Overijse
Ashton Brothers - Treasures
Agnietenhof, Tiel
Alex Agnew - Interesting times
Casino Beringen, Beringen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Spiegel, Zwolle
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - V
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Rebel
Ons Tejater, Lieshout
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Maagd, Bergen op Zoom
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tom Sligting - Hersendelict
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Paulien Cornelisse
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jasper van Kuijk
Posttheater, Arnhem
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam