Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Schouwburg Lochem
Lochem
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Posttheater
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Prinsenhof
Best
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Kulturhus
Borne
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
RAI Theater
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Pand
Gorinchem
Flint
Amersfoort
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Reggehof
Goor
Chassé Theater
Breda
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Kielzog
Hoogezand
Agnietenhof
Tiel
Koningshof
Maassluis
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Chassé Theater
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rietveld Theater
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Machinist
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Prinsenhof
Best
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Karoessel
Geleen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Beatrix Theater
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 14 december 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
Lebbis - De Bovengrens
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Lochem, Lochem
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Kulturhus, Borne
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Şafak Sezer
RAI Theater, Amsterdam
zaterdag 15 december 2018
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater de Schuur, Zevenbergen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Ludens, Voorburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 16 december 2018
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 17 december 2018
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Beatrix Theater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Oude Luxor Theater, Rotterdam