Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
O.C. Vondel
Meulebeke
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
CK Theater
Roermond
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Theater Naat Piek
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Pand
Gorinchem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Capitole
Gent
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Muze
Noordwijk
zaterdag 03 maart 2012
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
De Skâns, Gorredijk
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
De Schakel, Gilze
20:00
Brokstukken - Three times a lady
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
De Spil, Roeselare
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater De Omval, Diemen
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
O.C. Vondel, Meulebeke
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Nina de la Croix - Bas
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Arjan Ederveen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ellen Dikker - Fjord
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jeroen Leenders
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Thijs van Domburg
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Thijs Maas - Genade
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater De Veste, Delft
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Kristel Zweers - Puur
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
CK Theater, Roermond
20:00
Richard Groenendijk
BREStheater, Brielle
20:00
Jörgen Raymann
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Enge Buren - Reuring
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Leon van der Zanden
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Paulien Cornelisse
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Wakker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Rob en Emiel
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Thijs van Domburg - Van nare mensen en de dingen d
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zondag 04 maart 2012
14:30
Het dagelijks leven van meneer B.
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
Theater Naat Piek, Uden
20:00
Purper - Helden
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Agnietenhof, Tiel
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater Walhalla, Rotterdam
Theo Maassen - Met alle respect
De Maaspoort, Venlo
20:00
Freek de Jonge
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Paul de Leeuw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Comedytrain
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 05 maart 2012
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater 't Pand, Gorinchem
Theo Maassen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Eric Koller
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Theo Maassen - Met alle respect
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Najib Amhali
Capitole, Gent
dinsdag 06 maart 2012
20:00
Martijn Oosterhuis - No Surrender
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Freek de Jonge
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Paul de Leeuw
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Najib Amhali
Capitole, Gent
woensdag 07 maart 2012
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov
De Weijer, Boxmeer
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Kommil Foo
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Arjan Ederveen
De Muze, Noordwijk
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Thijs Maas - Genade
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Munttheater, Weert
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
Jörgen Raymann
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Enge Buren - Reuring
Agnietenhof, Tiel
20:00
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Leon van der Zanden
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Paul de Leeuw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Comedytrain
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Muze, Noordwijk