Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Roestbak
Almere
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Theater de Roestbak
Almere
20:00
Den Boogaard
Moergestel
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
14:30
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Havezathe het Everloo
Rossum
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
De Velinx
Tongeren
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
woensdag 04 januari 2012
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 05 januari 2012
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater de Roestbak, Almere
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Enge Buren - Reuring
Munttheater, Weert
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 06 januari 2012
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Roel Meijvis - Rock N Roell
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Posttheater, Arnhem
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater de Roestbak, Almere
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Den Boogaard, Moergestel
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Schudden - Noorderzon
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Richard Groenendijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Enge Buren - Reuring
Lux, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 07 januari 2012
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Theater Idea, Soest
20:00
Roel Meijvis - Rock N Roell
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Bon theater, Medemblik
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
De Skâns, Gorredijk
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Mythe, Goes
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Markant Uden, Uden
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Enge Buren - Reuring
Lux, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
zondag 08 januari 2012
14:30
Hilbert Geerling - Nico met z'n kliko
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Havezathe het Everloo, Rossum
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
maandag 09 januari 2012
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 10 januari 2012
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
De Meerpaal, Dronten
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Schudden - Noorderzon
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
De Maaspoort, Venlo
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Enge Buren - Reuring
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Bert Visscher
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Comedytrain
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Storm, Winterswijk
woensdag 11 januari 2012
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Theater De Veste, Delft
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
De Velinx, Tongeren
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jörgen Raymann - Frede
De Muze, Noordwijk
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Enge Buren - Reuring
Schouwburg Cuijk, Cuijk