Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Leest
Waalwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Almere
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Compagnietheater
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater Idea
Soest
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Harmonie
Leeuwarden
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
De Oosterpoort
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Meent
Alsemberg
Compagnietheater
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
Witte Theater
IJmuiden
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Musis
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. Nova
Wetteren
Compagnietheater
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Cultura
Ede
Theater Bouwkunde
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Witte Theater
IJmuiden
CulturA & Zo
Nootdorp
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 22 mei 2010
Guido Weijers - Axestos
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hete vrede
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Buck de Buckerette
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts | marc-marie punt
Meervaart, Amsterdam
20:15
De Berini's met Opgevoerd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Speelman & Speelman | thuis
Meervaart, Amsterdam
zondag 23 mei 2010
Freek de Jonge - De Stemming
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Meervaart, Amsterdam
15:00
Alfred van den Heuvel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Huub Stapel: Mannen komen van Mars, vrouwen van Ve
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Marc-Marie Huijbregts | marc-marie punt
Meervaart, Amsterdam
maandag 24 mei 2010
Freek de Jonge - De Stemming
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
dinsdag 25 mei 2010
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Boheems
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Eric van Sauers - Ridder
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Kommil Foo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vincent Geers - Onder Controle
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 26 mei 2010
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Freek de Jonge - Van A naar Z
Posttheater, Arnhem
Comedytrain - Theatertour 09/10
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Boheems
Theater De Leest, Waalwijk
Eric van Sauers - Ridder
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Almere, Almere
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hete vrede
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater de Hofnar, Valkenswaard
donderdag 27 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
NUHR - Nieuw Programma
Theater Idea, Soest
Speelman & Speelman - Thuis
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Harmonie, Leeuwarden
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
Zaantheater, Zaandam
Eric van Sauers - Ridder
De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Buena Vista
S.C.C. De Enck, Oirschot
Javier Guzman - Por Dios
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Hete vrede
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sanne Wallis de Vries | kaka passa (dernière)
Meervaart, Amsterdam
20:15
De Nieuwe Snaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 28 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Meent, Alsemberg
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
NUHR - Nieuw Programma
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater Schuurkerk, Maassluis
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Witte Theater, IJmuiden
Roué Verveer - Mans Genoeg
Meervaart, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Almere, Almere
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Por Dios
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Altijd Verder
Musis, Arnhem
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Diligentia, Den Haag
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer | mans genoeg
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kristel Zweers - Ruig
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zaterdag 29 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Nova, Wetteren
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Kristel Zweers - Ruig
Cultura, Ede
NUHR - Nieuw Programma
Theater Bouwkunde, Deventer
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Witte Theater, IJmuiden
Kristel Zweers - Ruig
CulturA & Zo, Nootdorp
Eric van Sauers - Ridder
Zaantheater, Zaandam
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Por Dios
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
Hete vrede
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wakker in de stad
Paradiso, Amsterdam