Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
De Weijer
Boxmeer
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater De Kik
Elst
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Drommedaris
Enkhuizen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Agnietenhof
Tiel
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Rex
Mol
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Spant!
Bussum
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Klif
Nijmegen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Regentes
Den Haag
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
20:00
Mezz
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Schalm
Veldhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Het Wennekerpand
Schiedam
Zaantheater
Zaandam
De Meenthe
Steenwijk
Het Klooster
Woerden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Veste
Delft
zaterdag 16 maart 2019
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst
Meervaart, Amsterdam
zondag 17 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 18 maart 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 19 maart 2019
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 20 maart 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft