Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater De Molen
Beuningen
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Papeblok
Tervuren
20:00
De Zuiderkroon
Antwerpen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. De Bunder
Moorslede
20:00
De Velinx
Tongeren
20:00
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Pook
Oostknollendam
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
De Zuiderkroon
Antwerpen
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
Martiniplaza
Groningen
20:00
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
donderdag 16 februari 2012
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Bert Visscher
Flint, Amersfoort
20:00
Paul de Leeuw
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Alles komt goed (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Molen, Beuningen
21:00
Bas Birker / Chris van der Ende / Wouter Monden
Duycker, Hoofddorp
vrijdag 17 februari 2012
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Gashouder, Dedemsvaart
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Purper - Helden
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Papeblok, Tervuren
20:00
Gunter Lamoot - Rauwe kloten
De Zuiderkroon, Antwerpen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Parktheater, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
De Reggehof, Goor
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Theater De Veste, Delft
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
C.C. De Bunder, Moorslede
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
De Velinx, Tongeren
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Arjan Ederveen
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Daniël Samkalden
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jeroen Leenders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Thijs van Domburg
Meervaart, Amsterdam
20:00
Thijs Maas - Genade
Posttheater, Arnhem
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Musis, Arnhem
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Singer Theater, Laren
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
De Hyena's
Werftheater, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Bert Visscher
Flint, Amersfoort
20:00
Leon van der Zanden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Paul de Leeuw
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
International Standup Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Van nare mensen en de dingen die kapot gaan
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 18 februari 2012
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Roel Meijvis - Rock N Roell
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Purper - Helden
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Pook, Oostknollendam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
BREStheater, Brielle
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Gili - Iedereen paranormaal
De Zuiderkroon, Antwerpen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Brokstukken - Three times a lady
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Het spoor, Harelbeke
Herman van Veen
Martiniplaza, Groningen
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:00
Nina de la Croix - Bas
De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
Arjan Ederveen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Musis, Arnhem
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Flint, Amersfoort
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Daniël Samkalden
Theater Concordia, Enschede
20:00
Jeroen Leenders
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Diligentia, Den Haag
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Posttheater, Arnhem
20:00
De Hyena's
Werftheater, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jörgen Raymann
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Leon van der Zanden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Paul de Leeuw
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Bazuin Oentsjerk / Karin Bloemen
Schouwburg de Lawei, Drachten