Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Sneek
Sneek
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Meervaart
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Capitole
Gent
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Taverne
Bergen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Reggehof
Goor
Singer Theater
Laren
Parktheater
Eindhoven
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
De Speeldoos
Vught
De Toegift
Den Hoorn
Capitole
Gent
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Volta
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
De Eendracht
Gemert
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
De Weijer
Boxmeer
Orpheus
Apeldoorn
woensdag 26 oktober 2016
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Concordia, Enschede
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theaterpand Weesp, Weesp
donderdag 27 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Aan de Slinger, Houten
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Kom, Nieuwegein
Ton Kas - JABROER
Theater De Leest, Waalwijk
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Sneek, Sneek
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Theater 't Speelhuis, Helmond
Marc-Marie Huijbregts
Kennemer Theater, Beverwijk
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Molenberg, Delfzijl
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Meenthe, Steenwijk
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniel Sloss
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
20:30
Oldenosborn - #Life
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
ComedyHuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 28 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Reggehof, Goor
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Singer Theater, Laren
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - De Onzen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parkgebouw, Rijssen
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Meerpaal, Dronten
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Sneek, Sneek
Jochen Otten
De Speeldoos, Vught
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
Themeprov
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Je Suis Ali
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Veluvine, Nunspeet
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
zaterdag 29 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Ludens, Voorburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Eendracht, Gemert
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Weijer, Boxmeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Orpheus, Apeldoorn