Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Nut Departement Makkum
Makkum
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
BREStheater
Brielle
Werftheater
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Taverne
Bergen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater Kees
Huissen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Holstohus
Olst
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
16:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
AINSI
Maastricht
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Lievekamp
Oss
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
vrijdag 23 januari 2015
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Nut Departement Makkum, Makkum
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Amok
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Brainpower / Jörgen Raymann
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 24 januari 2015
Henry van Loon | Sluimer
BREStheater, Brielle
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Werftheater, Utrecht
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daniël Arends
Taverne, Bergen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out)
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Piepschuim - Recept
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Muze, Noordwijk
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen - Roedel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Cabaretteketet
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Agnietenhof, Tiel
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Spant!, Bussum
20:00
Oeloek - Prille Roest
Holstohus, Olst
20:00
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Marc Marie Huijbregts | Florissant (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Spant!, Bussum
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
MC Theater, Amsterdam
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater De Omval, Diemen
zondag 25 januari 2015
16:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 26 januari 2015
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 27 januari 2015
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
AINSI, Maastricht
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Het Klooster, Woerden
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 28 januari 2015
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Arie Vuyk / Meiden van Kots
Pitboel Theater, Sittard
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Markant Uden, Uden
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Ali B beken(d)t
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Max van den Burg - Amok
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Dok6, Panningen
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
donderdag 29 januari 2015
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Het Veur Theater, Leidschendam
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Agnietenhof, Tiel
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (premiere)
Theater De Veste, Delft
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Markant Uden, Uden
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schaffelaartheater, Barneveld