Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Centrum Staf Versluys
Bredene
14:00
Theater de Beun
Heiloo
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Wilminktheater
Enschede
10:30
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
15:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Harmonie
Leeuwarden
Munttheater
Weert
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Veste
Delft
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
AINSI
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zinin
Nijverdal
De Oosterpoort
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Wilminktheater
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Diligentia
Den Haag
09:15
C.C. Lanaken
Lanaken
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Nesterlé
Nistelrode
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater 't Pand
Gorinchem
Crown theater
Aalsmeer
De Zwaan
Uitgeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Weijer
Boxmeer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
C.C. Lokeren
Lokeren
zaterdag 05 maart 2016
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Kees Torn & Onno Innemee - Eraf met dat dak!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 06 maart 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Centrum Staf Versluys, Bredene
14:00
Trio Giphart / Chabot
Theater de Beun, Heiloo
14:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Chassé Theater, Breda
15:00
Eric Bouwman en Gürkan Küçüksentürk - Marathon
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 08 maart 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wilminktheater, Enschede
10:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
15:00
Marjan Berk en Bill van Dijk - Nooit te oud (to be happy)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 09 maart 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
Murth Mossel - Voors en tegens
Meervaart, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Aarsman - Zelf weten
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Munttheater, Weert
Nathalie Baartman - Louter
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Je Suis Ali
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
AINSI, Maastricht
donderdag 10 maart 2016
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van Kooten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zinin, Nijverdal
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Oosterpoort, Groningen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Wilminktheater, Enschede
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Diligentia, Den Haag
09:15
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Lanaken, Lanaken
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Meervaart, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Chassé Theater, Breda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 11 maart 2016
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posttheater, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van Kooten
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kunstgreep, Oostzaan
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater 't Pand, Gorinchem
Cabaretteketet
Crown theater, Aalsmeer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Zwaan, Uitgeest
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Aarsman - Zelf weten
De Weijer, Boxmeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Lokeren, Lokeren