Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
Dok6
Panningen
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Diligentia
Den Haag
Compagnietheater
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Muze
Noordwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Flint
Amersfoort
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Muze
Noordwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zaterdag 18 december 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Daniël Samkalden
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
LOS muziektheater
Werftheater, Utrecht
20:30
Carolien Borgers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pieter Derks
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 19 december 2010
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Seth Gaaikema
Diligentia, Den Haag
maandag 20 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 21 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Klaas van der Eerden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 22 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Weijer, Boxmeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Eric Koller - BULL!
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 23 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 26 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 28 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Bas Birker / Harry Glotzbach / Martijn Oosterhuis
Burgerweeshuis, Deventer
woensdag 29 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:30
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 30 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
vrijdag 31 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
dinsdag 04 januari 2011
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Toegift, Den Hoorn
woensdag 05 januari 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
20:30
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 06 januari 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Schudden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
20:30
Nathalie Baartman - Raak
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
vrijdag 07 januari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - BOHEEMS
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Wilminktheater, Enschede
20:00
Klaas van der Eerden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Kristel Zweers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Katarina Vermeulen
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 08 januari 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - BOHEEMS
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Flint, Amersfoort
20:00
Klaas van der Eerden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Onno Innemee met Het is hier een gekkenhuis / try-
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kristel Zweers - Ruig
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Leoni Jansen
Theater De Veste, Delft
20:15
Johan Goossens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Thijs Maas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Anuar
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 09 januari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
maandag 10 januari 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
dinsdag 11 januari 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 12 januari 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - BOHEEMS
S.C.C. De Enck, Oirschot
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Eric van Sauers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Javier Guzman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer