Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Toegift
Den Hoorn
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
In de Brouwerij
Asten
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Musis
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Tivoli
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
vrijdag 17 januari 2014
20:00
Youp van 't Hek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jeroen Leenders
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Thomas van Luyn
Diligentia, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lebbis
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Katinka Polderman
Het Klooster, Woerden
20:00
Erik van Muiswinkel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Dolf Jansen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Diederik van Vleuten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Klaasen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Speelman & Speelman - Optimisten (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Made in Belgium
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Posttheater, Arnhem
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
De Toegift, Den Hoorn
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
SplotsZ, Roelofarendsveen
zaterdag 18 januari 2014
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Fred Delfgaauw
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
LOS Muziektheater - FCKD
De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Jochen Otten
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Eric Koller
Hoftheater, Raalte
20:00
Urbanus
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Marieke Visser
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thomas van Luyn
Zaantheater, Zaandam
20:00
Wim Helsen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Marc Marie Huijbregts
Spant!, Bussum
20:00
Lebbis
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Katinka Polderman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Diederik van Vleuten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Dames voor na Vieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Cabarestafette
Theater De Kolk, Assen
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kasper van Kooten met Karakter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Nienke Romer en Frederik Brom met Liefde enzo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
In de Brouwerij, Asten
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
De Meerpaal, Dronten
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Posttheater, Arnhem
zondag 19 januari 2014
14:30
Fred Zuiderwijk - Kringloop
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Markant Uden, Uden
20:00
Marc Marie Huijbregts
Spant!, Bussum
dinsdag 21 januari 2014
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Marieke Visser
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Dames voor na Vieren
De Maaspoort, Venlo
20:00
Alex Klaasen
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 22 januari 2014
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ali B beken(d)t
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Guido Weijers - V
Wilminktheater, Enschede
20:00
Wim Helsen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Martijn Koning
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Lenette van Dongen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Alex Klaasen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Made in Belgium
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Roué Verveer - FF wat anders
Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Musis, Arnhem
donderdag 23 januari 2014
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Guido Weijers - V
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Wim Helsen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Lenette van Dongen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lebbis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Katinka Polderman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dolf Jansen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Diederik van Vleuten
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Dames voor na Vieren
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Murth Mossel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Alex Klaasen
Theater de Bussel, Oosterhout
Made in Belgium
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - FF wat anders
Posttheater, Arnhem
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
Theater Concordia, Enschede
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 24 januari 2014
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Comedyhuis ComedyKitchen
Tivoli, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Groningen, Groningen