Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Beneluxtheater
Berlicum
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Myllesweerd
Mill
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. Den Herd
Bladel
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Mythe
Goes
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
BREStheater
Brielle
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
16:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Chassé Theater
Breda
donderdag 27 januari 2022
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Domijnen, Sittard
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Anuar - Eerlijk
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jandino - Opgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Beneluxtheater, Berlicum
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Arie Koomen - BOE!
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Rayen Panday - Focus
Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 28 januari 2022
Pieter Derks - Uit het niets
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Martijn Crins - Mesthoop
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Myllesweerd, Mill
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Poorterij, Zaltbommel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
C.C. Den Herd, Bladel
Herman van Veen 75
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Lebbis - De Ziel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Martiniplaza, Groningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Agnietenhof, Tiel
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
DRU Industriepark, Ulft
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Cabarestafette 21-22
Meervaart, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Spant!, Bussum
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Meervaart, Amsterdam
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
André Manuel - Sneu
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Max van den Burg
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Rayen Panday - Focus
Theater Bellevue, Amsterdam
zaterdag 29 januari 2022
Pieter Derks - Uit het niets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theaterhotel Almelo, Almelo
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Mythe, Goes
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Domijnen, Sittard
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Reggehof, Goor
20:15
Cabarestafette 21-22
Markant Uden, Uden
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
C.C. Stroud, Putten
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Diligentia, Den Haag
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
van Beresteyn, Veendam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Markant Uden, Uden
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Lebbis - De Ziel
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
BREStheater, Brielle
21:00
Rayen Panday - Focus
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 30 januari 2022
14:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Schouwburg de Lawei, Drachten
16:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
maandag 31 januari 2022
20:00
Jandino - Opgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 01 februari 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater 't Speelhuis, Helmond
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
DeLaMar, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Chassé Theater, Breda