Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Sportpaleis
Antwerpen
Singer Theater
Laren
20:00
RAAF
Rotterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Sportpaleis
Antwerpen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Cultura
Ede
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
vrijdag 25 oktober 2013
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - V
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Oeloek met Prille Roest
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Suzanne Mateysen - La Bomba!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Agnew
Sportpaleis, Antwerpen
zaterdag 26 oktober 2013
Hans Dorrestijn
Singer Theater, Laren
20:00
Arie Vuyk
RAAF, Rotterdam
20:00
Jeroen Leenders
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Eric Koller
Musis, Arnhem
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Marieke Visser
Werftheater, Utrecht
20:00
Emilio Guzman
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Sander van Opzeeland
Zaantheater, Zaandam
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo
20:00
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Toen We Jongens Waren
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew
Sportpaleis, Antwerpen
zondag 27 oktober 2013
17:30
Martin Simek
Beauforthuis, Austerlitz
Alex Agnew
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Toen we jongens waren met - De Oer-voorstelling
Posttheater, Arnhem
maandag 28 oktober 2013
20:00
Brigitte Kaandorp / Dolf Jansen / Guido Weijers /
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eric Koller
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
dinsdag 29 oktober 2013
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Sander van Opzeeland
Parktheater, Eindhoven
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Munttheater, Weert
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Guido Weijers - V
Theater De Veste, Delft
20:30
Steven Brunswijk - Vooroordelen
Werftheater, Utrecht
woensdag 30 oktober 2013
20:00
Anne Jan Toonstra
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Thomas van Luyn
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Stefan Pop
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sander van Opzeeland
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Lenette van Dongen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lebbis
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Katinka Polderman
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dolf Jansen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Daniël Arends
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Munttheater, Weert
20:15
Guido Weijers - V
Theater De Veste, Delft
20:30
Steven Brunswijk - Vooroordelen
Werftheater, Utrecht
20:30
Team Peter - Wat doe ik hier?
Posttheater, Arnhem
donderdag 31 oktober 2013
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew
Sportpaleis, Antwerpen
Jeroen Leenders
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ton Kas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Thomas van Luyn
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Lenette van Dongen
Diligentia, Den Haag
20:00
Lebbis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Katinka Polderman
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Dames voor na Vieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen
Fulcotheater, IJsselstein
Made in Belgium
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - V
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 01 november 2013
20:00
Hans Liberg - ATTACCA
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Anne Jan Toonstra
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Stefan Pop
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Sander van Opzeeland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen
Diligentia, Den Haag
20:00
Lebbis
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Daniël Arends
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Dames voor na Vieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:00
Alex Klaasen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Guido Weijers - V
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sjoerd Pleijsier, Ids van der Krieke en Nathalie E
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Roel C. Verburg
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Thomas van Luyn
Posttheater, Arnhem
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 02 november 2013
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Liberg - ATTACCA
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:00
Piepschuim
Cultura, Ede
20:00
Ton Kas
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Thomas van Luyn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Wim Helsen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Marc Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lenette van Dongen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Diederik van Vleuten
Chassé Theater, Breda
20:00
Daniël Arends
Het Klooster, Woerden
20:00
Dames voor na Vieren
Podium Reimerswaal, Rilland