Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Werftheater
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Aan de Slinger
Houten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Klooster
Woerden
Werftheater
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Werftheater
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Idea
Soest
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Idea
Soest
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Klooster
Woerden
Het Klooster
Woerden
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Idea
Soest
Figi Theater
Zeist
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:30
Scala Theater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Scala Theater
Utrecht
Flint
Amersfoort
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Het Klooster
Woerden
20:30
Scala Theater
Utrecht
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Scala Theater
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
vrijdag 23 oktober 2020
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
zaterdag 24 oktober 2020
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Podium Hoge Woerd, De Meern
dinsdag 27 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
woensdag 28 oktober 2020
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Het Klooster, Woerden
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Kom, Nieuwegein
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Aan de Slinger, Houten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Anuar - Eerlijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
donderdag 29 oktober 2020
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Het Klooster, Woerden
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Werftheater, Utrecht
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Speeldoos, Baarn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Andries Tunru / Bas Birker / Jeroen Pater / Vincent Geers - Comedy Clo
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 30 oktober 2020
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Het Klooster, Woerden
Sanne Wallis de Vries - Heel
Flint, Amersfoort
Sanne Wallis de Vries - Heel
Flint, Amersfoort
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Werftheater, Utrecht
Kiki Schippers - Meer
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Alex Ploeg - EGO
Theater Idea, Soest
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Flint, Amersfoort
zaterdag 31 oktober 2020
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Aan de Slinger, Houten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - De Ervaring
Theater de Kom, Nieuwegein
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Flint, Amersfoort
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Flint, Amersfoort
zondag 01 november 2020
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater Aan de Slinger, Houten
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater Aan de Slinger, Houten
dinsdag 03 november 2020
Jandino - Opgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jandino - Opgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Het Klooster, Woerden
woensdag 04 november 2020
Tim Fransen - De Mens en Ik
Figi Theater, Zeist
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 05 november 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Melise Yazgili - De Schandalige Hoer
Werftheater, Utrecht
Melise Yazgili - De Schandalige Hoer
Werftheater, Utrecht
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Kom, Nieuwegein
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater de Speeldoos, Baarn
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniëlle Schel - OK
Theater Idea, Soest
vrijdag 06 november 2020
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Ronald Snijders - Een avond met mij
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kasper van Kooten - Speeltijd
Het Klooster, Woerden
Kasper van Kooten - Speeltijd
Het Klooster, Woerden
zaterdag 07 november 2020
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Maartje & Kine - Hoge Noot
Figi Theater, Zeist
Maartje & Kine - Hoge Noot
Figi Theater, Zeist
maandag 09 november 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 november 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lisa Loeb - Extase
Podium Hoge Woerd, De Meern
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 11 november 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lisa Loeb - Extase
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 12 november 2020
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Het Klooster, Woerden
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 13 november 2020
André Manuel - Sneu
Theater Idea, Soest
zaterdag 14 november 2020
Rayen Panday - Trigger
Figi Theater, Zeist
Johan Goossens - In het beste geval
Werftheater, Utrecht
Johan Goossens - In het beste geval
Werftheater, Utrecht
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Flint, Amersfoort
zondag 15 november 2020
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 18 november 2020
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
donderdag 19 november 2020
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
21:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
vrijdag 20 november 2020
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Flint, Amersfoort
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zaterdag 21 november 2020
19:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Het Klooster, Woerden
20:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
zondag 22 november 2020
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
woensdag 25 november 2020
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort