Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Parochiehuis
Delden
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Schakel
Waregem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Bres
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Woerden
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Metropool
Hengelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Weijer
Boxmeer
Het Veur Theater
Leidschendam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Singer Theater
Laren
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
woensdag 24 april 2024
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Merijn Scholten - Team solo
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Als Mens (try-outs)
Het Parochiehuis, Delden
20:15
Andries Tunru - Marmer
Het Wennekerpand, Schiedam
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Valentina Tóth - Wildbloei
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
ComedyPact Festival - on tour
Munttheater, Weert
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch
Parktheater, Eindhoven
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochem Myjer - Net alsof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Wat Als
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Mouna Laroussi - Waanzien
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Grind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ashton Brothers - Brothers
Theater de Bussel, Oosterhout
Arjen Lubach
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Guido Weijers - Momentum
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anne Neuteboom - En dan nu Anne Neuteboom
Theater De Omval, Diemen
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jim Deddes - De Joardy Show
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pieter Jouke - Sluikstort
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 25 april 2024
20:00
Rundfunk - Schau
Agnietenhof, Tiel
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Schakel, Waregem
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Christiaan Jelsma
De Bres, Leeuwarden
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ver Van Je Bed
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Merijn Scholten - Team solo
Diligentia, Den Haag
20:00
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Tim Fransen - Try outs
Het Klooster, Woerden
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Kantine Walhalla, Rotterdam
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Mouna Laroussi - Waanzien
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Overkill
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Ashton Brothers - Brothers
Markant Uden, Uden
20:30
Comedy Tunes Comedy Night
Metropool, Hengelo
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Grind
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch
Parktheater, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT!
Podium Boxtel, Boxtel
Jochem Myjer - Net alsof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Ja, Leuk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Bas Birker - in blijde verachting
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Wat Als
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Arie Koomen - BOE!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Andries Tunru - Marmer
Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Guido Weijers - Momentum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Jouke - Sluikstort
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour
Theater Concordia, Enschede
Jochen Otten - De kwaadste nog niet
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Tjitske Reidinga - Portret
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jim Deddes - De Joardy Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Valentina Tóth - Wildbloei
Theater de Kampanje, Den Helder
Lucky Fonz III - Moederland
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sezgin Gülec - Try outs
Theater Hof 88, Almelo
Rob Scheepers - Weerlicht
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Leids Cabaret festival - Finalistentour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fuad Hassen - Vogelvrij
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 26 april 2024
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Chassé Theater, Breda
Rob Scheepers - Weerlicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Leids Cabaret festival - Finalistentour
De Weijer, Boxmeer
Pieter Jouke - Sluikstort
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Schau
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ashton Brothers - Brothers
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - Try outs
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jochen Otten - De kwaadste nog niet
Posttheater, Arnhem
Fuad Hassen - Vogelvrij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jawad Es Soufi - Harira
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Ja, Leuk
Schouwburg Venray, Venray
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Singer Theater, Laren
20:30
Jim Deddes - De Joardy Show
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Theater De Lievekamp, Oss
Tobi Kooiman - Best of 2
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Stefan Hendrikx - Who's the man
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch