Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Verwachting
Ritthem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Winsinghhof
Roden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Theater aan de Schie
Schiedam
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Werftheater
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Papenstraattheater
Zwolle
Theater De Musketon
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. `t Schaliken
Herentals
Posthuis Theater
Heerenveen
Agnietenhof
Tiel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Verwachting
Ritthem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Heeren van Dongen
Dongen
20:00
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Vestzaktheater
Son
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Weijer
Boxmeer
Papenstraattheater
Zwolle
Veluvine
Nunspeet
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Hasselbak
Eemnes
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Storm
Winterswijk
donderdag 18 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 19 januari 2018
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
20:15
Zonder verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 20 januari 2018
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kampanje, Den Helder
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater De Winsinghhof, Roden
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Ik beloof niks
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Piepschuim
Vestzaktheater, Son
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Lochem, Lochem
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Leon van der Zanden - Kameleon
De Weijer, Boxmeer
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Kirsten van Teijn - Zalf
Veluvine, Nunspeet
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg de Lawei, Drachten
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Evertshuis, Bodegraven
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Hasselbak, Eemnes
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:00
Zonder verdoving
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Hoftheater, Raalte
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
De Zachtmoedige Radicaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 21 januari 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
maandag 22 januari 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
dinsdag 23 januari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Omval, Diemen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Zonder verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 24 januari 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
De Domijnen, Sittard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fuad Hassen - Held
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Dok6, Panningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk