Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
20:30
TOP
Bemmel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
Podium Reimerswaal
Rilland
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kulturhus Holten
Holten
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
20:30
Energiehuis
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
BREStheater
Brielle
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Floralis
Lisse
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Markant Uden
Uden
De Muze
Noordwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Buitenpoort
Huissen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
vrijdag 12 januari 2018
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Fuad Hassen - Held
Kennemer Theater, Beverwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Piepschuim
Hoftheater, Raalte
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Figi Theater, Zeist
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Speeldoos, Vught
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kattendans, Bergeijk
Stefano Keizers - Erg heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 13 januari 2018
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 14 januari 2018
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 17 januari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 18 januari 2018
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten
vrijdag 19 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Zonder verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen