Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
TOP
Bemmel
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Postkantoor
Bovenkarspel
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kulturhus Holten
Holten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Ludens
Voorburg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Floralis
Lisse
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Buitenpoort
Huissen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Tuin
Leusden
Theater de wildeman
Linschoten
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
De Heeren van Dongen
Dongen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. `t Schaliken
Herentals
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Verwachting
Ritthem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agnietenhof
Tiel
Werftheater
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
Het Klooster
Woerden
20:15
Figi Theater
Zeist
Papenstraattheater
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zaterdag 13 januari 2018
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
zondag 14 januari 2018
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
woensdag 17 januari 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
donderdag 18 januari 2018
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 19 januari 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
20:15
Zonder verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
zaterdag 20 januari 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch