Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Klooster
Woerden
Comedy Cafe
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
16:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Dorpshuis Heerde
Heerde
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. 't Vondel
Halle
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Veluvine
Nunspeet
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
BREStheater
Brielle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Gooiland
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:15
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
zaterdag 03 februari 2018
Lebbis - De Bovengrens
Het Klooster, Woerden
zondag 04 februari 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Koornbeurs, Franeker
16:00
Woiski vs. Woiski van Orkater
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 05 februari 2018
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
dinsdag 06 februari 2018
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Percossa - BAM!
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Spot
Dorpshuis Heerde, Heerde
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Zonder verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
woensdag 07 februari 2018
Johan Goossens - Vlam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Percossa - BAM!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Veste, Delft
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Smith - Strak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fulcotheater, IJsselstein
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Spot
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 08 februari 2018
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kampanje, Den Helder
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel
Cultura, Ede
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 09 februari 2018
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein