Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Posttheater
Arnhem
Podium Neede
Neede
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
MFC Velemansdroom
Tjuchem
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Gigant
Apeldoorn
Fulcotheater
IJsselstein
Fulcotheater
IJsselstein
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
DiamantTheater
Den Haag
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Vroone
Kapelle
De Schakel
Gilze
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
C.C. De Kei
Reusel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Mezz
Breda
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
20:30
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
zaterdag 19 januari 2019
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
zondag 20 januari 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 21 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 22 januari 2019
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Ali B - Koorts (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 23 januari 2019
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 24 januari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag