Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Fulcotheater
IJsselstein
Posttheater
Arnhem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Kielzog
Hoogezand
De Boodschap
Rijen
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Mythe
Goes
De Zwaan
Uitgeest
Flint
Amersfoort
De Kunstgreep
Oostzaan
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Omval
Diemen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Podium Hoge Woerd
De Meern
Junushoff Theater
Wageningen
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Arto Theater
Schoonhoven
BREStheater
Brielle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:30
Perron-3
Rosmalen
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Singer Theater
Laren
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
De Kattendans
Bergeijk
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeMess
Naarden
Hoftheater
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Drommedaris
Enkhuizen
van Beresteyn
Veendam
De Kleine Willem
Enschede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Speeldoos
Baarn
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 25 januari 2019
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Maartje & Kine - Vibrato
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Kiki Schippers - Waar
Posttheater, Arnhem
20:15
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Kielzog, Hoogezand
Johan Goossens - Vlam
De Boodschap, Rijen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Druten, Druten
Jan Beuving - Rotatie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Het Musiater, Zevenaar
Freek de Jonge - De Suppoost
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Mythe, Goes
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Zwaan, Uitgeest
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kunstgreep, Oostzaan
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Cabaretvoorstelling Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Omval, Diemen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Alex Ploeg Ultimatum
Podium Hoge Woerd, De Meern
zaterdag 26 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
William Boeva - Reset
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Arto Theater, Schoonhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
BREStheater, Brielle
René van Meurs - Ik beloof niks
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Maagd, Bergen op Zoom
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Perron-3, Rosmalen
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Het Veur Theater, Leidschendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Singer Theater, Laren
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
DeMess, Naarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Hoftheater, Raalte
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anna & Lisa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Drommedaris, Enkhuizen
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
zondag 27 januari 2019
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
maandag 28 januari 2019
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 29 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
woensdag 30 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp