Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Vorstin
Hilversum
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Idea
Soest
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater De Kik
Elst
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boom Chicago
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Hofman
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
de Berchplaets
Berghem
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater RhederArt
Dieren
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Podium Neede
Neede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Het Klooster
Woerden
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
woensdag 26 juni 2019
20:30
MC WestSaid
Hofman, Utrecht
donderdag 27 juni 2019
20:30
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 28 juni 2019
20:30
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Best of Stand-Up Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Ahoy, Rotterdam
zaterdag 29 juni 2019
20:30
Anne-Marie Jung
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
FUDGE
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Best of Stand-Up Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Ahoy, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 04 juli 2019
20:00
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 05 juli 2019
20:00
Ricky Gervais
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Bruno Bittoun / Jeroen Pater / Pieter Jouke
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Best of Stand-Up Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 06 juli 2019
Ricky Gervais
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen / Gerthein Boersma
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
dinsdag 09 juli 2019
20:30
Sean McLoughlin
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 11 juli 2019
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 12 juli 2019
18:00
Fadua El Akchaoui / Nasrdin Dchar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Best of Stand-Up Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 13 juli 2019
20:30
Howard Komproe
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
JJ Whitehead & Aiden Jones
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 18 juli 2019
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Rotterdamse Horeca Open-Mic: Bar Slecht
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 20 juli 2019
20:30
Peter van Rooijen & band
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 30 juli 2019
Celeste Barber
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 03 augustus 2019
20:30
Rayen Panday / Yunus Aktas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 10 augustus 2019
20:30
George & Eran Worden Racisten
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
woensdag 14 augustus 2019
20:00
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
zaterdag 17 augustus 2019
20:30
Spijkers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 27 augustus 2019
20:30
Comedaytrain / Jan Jaap van der Wal / Johan Goossens / Sanne Wallis de
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
woensdag 28 augustus 2019
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met o.a. Peter Pannekoek
Hofman, Utrecht
zaterdag 31 augustus 2019
20:30
Alex Ploeg / Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 02 september 2019
20:30
Comedy Night gepresenteerd door Comedytrain
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
dinsdag 03 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 04 september 2019
20:00
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
donderdag 05 september 2019
20:00
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Verte
Theater Idea, Soest
vrijdag 06 september 2019
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sara Kroos - Verte
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 07 september 2019
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Kik, Elst
20:00
Kaj Gorgels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 08 september 2019
Eric Andre
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 09 september 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 10 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 11 september 2019
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Freek de Jonge - De Canon
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
donderdag 12 september 2019
John Cleese
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Freek de Jonge - De Canon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Het Klooster, Woerden
vrijdag 13 september 2019
20:00
John Cleese
Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Verte
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Freek de Jonge - De Canon
Theater De Veste, Delft
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 14 september 2019
20:00
Stacey Esajas - SOEP!
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
de Berchplaets, Berghem
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Web, Bleiswijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater De Veste, Delft
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Theater RhederArt, Dieren
19:30
Helligen Hendrik - Helligen Hendrik - Oald Zeer
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater 't Pand, Gorinchem
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Canon
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Klooster, Woerden
zondag 15 september 2019
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Wesopa Weesp, Weesp
maandag 16 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 17 september 2019
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Omval, Diemen
20:00
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 18 september 2019
20:00
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward